coś bardzo świeżego. sesyjka z Oskierem na 8parku. nie wiedzieć czemu, następnego dnia zamknęli obiekt do odwołania, a szkoda szkoda.


tak wiem. nie ma ostrości na twarzy po prawej stronie, ale fokit.

jaki kadr in, taki kadr out.13.03.2014 :: 14:40 nalej do puchara (1)

Warszawie streety


teraz coś świeższego. niedawno zrobiłem krótki wypad na warszawskie ulice wraz z Tobinem i Katarzyną, co zaowocowało tymi kilkoma zdjęciami. 


15.10.2013 :: 13:49 nalej do puchara (2)

Kuba


złapałem kontakt z dobrym zawodnikiem z Polski, Kubą Cerskim, więc nie trzeba było długo czekać, a uskuteczniliśmy małą sesję na Wilson Skatepark w Chicago. poziom jego jazdy jest coraz lepszy, a sztuczki które potrafi zaprezentować wgniatają w fotel. i tak przy okazji, pozdrowienia od Kuby dla Jamaj Events!
14.09.2013 :: 19:53 nalej do puchara (0)


coś za aktualniejszych rzeczy. po raz kolejny miałem okazję być na imprezie HIT&RUN. razem z ekipą Jamaja wybraliśmy się do Częstochowy. trafiła się dobra pogoda, więc jazdki wyszły jak trzeba. było sporo fajnych akcji, kombosów, które wgniatały moją szczękę w ziemię bez opamiętania. nie zabrakło również krwi i potu. chłopaki dawali z siebie wszystko i o to chodziło. na koniec super pizza mięsna w barze allegro. na prawdę polecam, dawno nie jadłem tak dobrej pizzy. pełną relację z imprezy można zobaczyć tu, a poniżej parę akcji "poza konkursem" Pawła Wichowskiego.

pierwszy strzał pokazuje że Paweł jest bardzo kreatywny. propsy!

niestety barspin lekko nie złapany, ale podobała mi się akcja. w centrum miasta odbywała się jakaś grubsza impreza, na której Paweł wyhaczył dobrą okazję do wciśnięcia triku. szybko jednak zostaliśmy zmuszeni do opuszczenia tego spotu.

a tu jedna z najlepszych miejscówek jakie w życiu widziałem, a zarazem punkt charakterystyczny Częstochowy. szkoda tylko, że wokół pełno kamer, bo można by szukać tam kadrów cały dzień.

08.06.2013 :: 15:41 nalej do puchara (0)


w przerwie między górami, coś świeższego. szef Jamaj rzadko pojawia się na fotach w towarzystwie swoich dwóch kółek, ale tym razem przymknął oko na te dwa strzały. obadajcie przy okazji jamajowego bloga! Jamaj Events 

24.03.2013 :: 20:32 nalej do puchara (2)


nie tak dawno odbyła się kolejna edycja gali bmx, gdzie zjechała się cała śmietanka 20calowego światka. mnie odwiedził streetowy wyjadacz Adrian Sendyk, który również od niedawna jeździ pod banderą proletaryatbmx, co mnie bardzo cieszy. któregoś wieczoru wybraliśmy się na dwa szybkie strzały na jednym z warszawskich pomników10.12.2012 :: 20:25 nalej do puchara (0)


po dłuższej przerwie technicznej bądź nie, czas tutaj coś zaktualizować (chociaż to złe słowo, bo aktualności nie są już takie aktualne). chwila przerwy od Barcelony i jedziemy z eventem, na którym udało mi się zagościć jakiś czas temu. mistrzostwa polski bmx w Białymstoku to impreza na której byłem dawno temu więc nie mogło się teraz bez niej obyć. była dobra atmosfera, muzyka, grill, pełno dobrych sztuczek, siatkówka plażowa, ucieszone mordy i zakochane pary, czyli wszystko co jest potrzebne do tego aby ta impreza zapadła w pamięć co najmniej do następnej edycji. dość biadolenia, czas na foty.


30.07.2012 :: 14:54 nalej do puchara (0)


emo czarno-biały wpis z Juraszkiem za kratami i Tobinem podczas nagrywania grubych akcji joł24.04.2012 :: 18:36 nalej do puchara (0)


dzisiaj miałem okazję popstrykać parę zdjęć na skejtowym skateparku kamuflage'a. zebrała się prawdziwa VIP ekipa, wśród której był także Michał "Jura" Juraszek. morda na stylowym rowerku o przyrdzewiałej ramie z odblaskami i kolorowymi kuleczkami na szprychach nie obijał się i jak zwykle stylowo na luzaku katował swoje sztuczki. jakby to powiedzieć "nice&smooth". było miło. pozdrowienia dla pana 30letniego koksa który się naoglądał ekstrima jak miał 15 lat i zrobiłby wszystkie sztuczki świata. ludzie są jacyś dziwni, na prawdę. pierwszy raz widziałem, żeby jakiś ziomek doczepił się nie tego, że się jeździ i coś psuje, ale tego że się jeździ "za słabo"! wszystko fajnie tylko dlaczego w taki sposób? nie ogarniam. 
22.04.2012 :: 18:51 nalej do puchara (2)


mały offtop od białego proszku i Michał "Szwedek" Strzemieczny wysoko i stylowo!!! 
01.03.2012 :: 16:13 nalej do puchara (6)


znowu zastój. tyle zdjęć do obrobienia, a tu zastój. dlaczego tak się dzieje. jakby się zastanowić to pewnie chodzi o moje lenistwo. tyle razy obiecywałem sobie, że będzie się tu działo bardzo wiele, jak zazwyczaj skończyło się na gadaniu. zawsze coś. sięgając wstecz do zdjęć które robiłem to brakuje tu między innymi mistrzostw w Milanówku, na których pojawiłem się razem z DżejDżejem. Myślę, że zawody były udane, panowała fajna atmosfera, a same hopki robiły duże wrażenie. poniżej (mimo, że fotorelacja gdzieś tam się już pojawiła) parę fotek z tego eventu i w końcu aktualizacja bloga.
10.10.2011 :: 14:25 nalej do puchara (0)


dwa dni przed jamem w Kazimierzówce wybraliśmy się żeby zobaczyć czy w ogóle coś z tego będzie. niestety po tych całych deszczach ulewach zamieciach i burzach średni i duży rytm okazał się być niewypałem. na szczęście jest jeszcze trasa małych hopek. jam został przeniesiony na 23 lipca także chętnych zapraszam, a poniżej zajawka z miejscówki.

10.07.2011 :: 14:34 nalej do puchara (1)


porcja druga super session.

parę zdjęć naklikała Magda, w tym zdjęcie powyżej, które uważam za najlepsze i jak na pierwszy kontakt z taką zajawką to myślę, że jest bardzo w porządku ;) a na dole Kociak we własnej osobie


to na dole to też jej zdjęcie. radzi sobie :D09.07.2011 :: 13:43 nalej do puchara (4)


nie ma opierdalanja sie. jedziemy dalej. dzięki uprzejmości skejtów mogłem ustrzelić parę zdjęć na jedynym krytym skateparku w Lublinie. 1stfloor, bo o tym mowa, został stworzony przez skejtów dla skejtów, ale i na dwóch kółkach można tam czasem pojeździć. fajna miejscówka, w klimatycznym otoczeniu, mam nadzieję, że wypali tam jeszcze parę dobrych sesji. co do fot, backstage jakoś nie wyszedł, ale parę trików zostało zamrożonych. dzięki Elek za jogurty, można było trochę pokombinować. hajfajf.


Hoffman i śmigło z boxa


a teraz Grzecho i stylowy footjam na nie tą nogę


Kamillos mimo lekkiego chillu chillowo latał sobie pod stufit


1stfloor w pełnej okazałości
kończę kadrem jakim zacząłem. zajebiste 1-8 Grzecha z boxa przez to czerwone coś, na żywo wyglądało to po prostu pięknie.


30.06.2011 :: 15:20 nalej do puchara (5)


po MindtheGapowa sesja z Jalem. już wiem dlaczego trwają one tak krótko. szacun dla niego, bo odwala pojechane akcje na pełnym oporze. na zdjęciu lajtowy wall po śmietniku, żywa reklama dla MPO. po prawej miało być ładne śmigło, ale po rozstawieniu sprzętu kulturalnie zostaliśmy wykopani z miejscówki. piona!29.06.2011 :: 22:45 nalej do puchara (1)


Mind the Gap za nami. dobra impreza, fajne miejsce, dobre sztuczki i klimat. b&w jazda

26.06.2011 :: 20:40 nalej do puchara (2)


Dobra. Oszukałem Was. nie będzie dodatkowego wpisu z hit&run3 ale będzie troszkę większy niż zwykle wrzut z sobotniej imprezy w Wyszkowie. Lowelek Cup - dobra impreza i mam nadzieję, że za rok się powtórzy. co najśmieszniejsze, przyszło mi sędziować zawody i bardzo mi się to podobało. fajna sprawa, zajawka się wkręca. szkoda, że było mało zawodników w kategorii pro, ale myślę, że w następnych edycjach pojawi się ich znacznie więcej. nie wiem jakim cudem, ale mimo niezłej ulewy nie zmokliśmy ani trochę, 12 sekund po tym jak wsiedliśmy do pociągu zaczęło padać dosyć oporowo, a kiedy musieliśmy się przesiąść do innego pociągu, nagle przestało padać. oczywiście jak już byliśmy w tym drugim to znowu zlewa. osom. piona!

zaczynamy trikami. cały skład prosiaczków poniżej


oczywiście impreza prowadzona przez JamajEvents
damski akcent. tak w formie przerywnika.
ten facet miał niezłą rozkminę. pimp my rower hardcore style. z tyłu jeszcze miał doczepione pół małego roweru dla dziecka. najs


Bedi ładnie katował rury


w pociągu było zimno-gorąco. martwiliśmy się, że tory się roztopią albo zamarzną. wysokie pięć dla polskich linii kolejowych20.06.2011 :: 18:27 nalej do puchara (5)


Parę sztuczek z dzisiejszego HIT & RUN 3 zorganizowanego przez Jamaja. Dobra impreza, dobra pogoda, grube triki. dorzucę coś ekstra jak znajdę czas bo gdzieś się skubany schował. piona!
29.05.2011 :: 22:55 nalej do puchara (7)


chill na elbie.
PS: dzięki elkowi za szerokość28.05.2011 :: 10:29 nalej do puchara (1)


no to tak. parę wyjaśnień. nie wrzucam nic ostatnio, nie mam czasu ogarnąć relacji z bmx day. hm, jak wracam na wschód to rzadko siedzę przy kompie, a że weekend zaczyna się w środę rano a kończy w poniedziałek wieczorem, to trochę tygodnia ucieka. chociaż w zasadzie "ucieka" to złe słowo, ponieważ czas na wschodzie zawsze jest dobry. i tym razem też był. ostatnimi czasy odwiedziła mnie mega ekipa i było dosyć grubo na sobocie i niedzieli. ale o tym później, przy tym jak będą następne zdjęcia. teraz tylko jedno tak na szybko. Zient i jego trzy sześć z noskiem. nie wiedziałem, że można zrobić ZA DUŻEGO nose dive'a i wylądować pionowo na zjeździe. haha! piona!

btw.
niedługo będę miał więcej czasu na obróbkę fot, bo puszka idzie do serwisu. fak men.28.03.2011 :: 01:18 nalej do puchara (4)

Poprzednie

Archiwum


2019
listopad październik wrzesień sierpień lipiec czerwiec maj kwiecień marzec luty styczeń
2018
grudzień listopad październik wrzesień sierpień lipiec czerwiec maj kwiecień marzec luty styczeń
2017
grudzień listopad październik wrzesień sierpień lipiec czerwiec maj kwiecień marzec luty styczeń
2016
grudzień listopad październik wrzesień sierpień lipiec czerwiec maj kwiecień marzec luty styczeń
2015
grudzień listopad październik wrzesień sierpień lipiec czerwiec maj kwiecień marzec luty styczeń
2014
grudzień listopad październik wrzesień sierpień lipiec czerwiec maj kwiecień marzec luty styczeń
2013
grudzień listopad październik wrzesień sierpień lipiec czerwiec maj kwiecień marzec luty styczeń
2012
grudzień listopad październik wrzesień sierpień lipiec czerwiec maj kwiecień marzec luty styczeń
2011
grudzień listopad październik wrzesień sierpień lipiec czerwiec maj kwiecień marzec luty styczeń
2010
grudzień listopad październik wrzesień sierpień lipiec czerwiec maj kwiecień marzec luty styczeń
2009
grudzień listopad październik wrzesień sierpień lipiec czerwiec maj kwiecień marzec luty styczeń
2008
grudzień listopad październik wrzesień sierpień lipiec czerwiec maj kwiecień marzec luty styczeń
2007
grudzień listopad październik wrzesień

Kategorie

USA(12)
SNOWBOARD(8)
LIFE(92)
PEOPLE(58)
BMX(59)
MTB(3)
OTHER(35)
ARCHITECTURE(5)
PHOTORELATIONS(2)
BACKSTAGE(1)

Linki

dzejdzej| coala| elek| endrju| wojtek| litwinowa| gryciak| franek| brat| Ubrania BMX| BMX| lostinmedia|

All rights reserved. Wykorzystywanie zdjęć bez zgody autora zabronione. Design by Zgredzik. Obczajasz?! Chcesz wykorzystać gdzieś zdjęcie znajdujące się na blogu?pisz na gg: 2065176 lub thomasz.lim@gmail.com . Przypisanie sobie autorstwa całości lub części cudzej pracy, jej deformacja lub edycja bez zezwolenia autora podlega karze grzywny, ograniczeniu wolności lub pozbawieniu wolności do lat 3.